Strona główna » lampy podwodne do jachtu » Lampa podwodna do jachtu THP120 180 Watt
Lampa podwodna do jachtu THP120 180 Watt
Cechy produktu
Dostępność: Na zamówienie
Czas wysyłki: 14 dni
Numer katalogowy: THP120-180
Waga: 3,50 kg
wysokość: 19 mm
średnica: 120 mm
Moc: 180 Watt
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Produkt zamawiany po przygotowaniu indywidualnej wyceny
Powiadom mnie o dostępności
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • dane techniczne
  • Do pobrania (1)
IP68 . Dekoracyjne podwodne oświetlenie jachtowe LED.  Pojedynczy kolor lub RGB, RGBW
3, Wysoka wydajność świetlna, żywotność ponad 50000 godzin
4, Szeroki zakres prądu roboczego. Niższe zużycie energii elektrycznej
5, wodoodporny, odporny na wstrząsy, nierdzewny, energooszczędny, przyjazny dla środowiska.
Ochrona nadprądowa
Zabezpieczenie przed zwarciem
Ochrona przed przegrzaniem
Ochrona przed wysokim napięciem
* wbudowany sterownik prądu stałego wewnątrz obudowy
* Szeroki zakres prądu roboczego, niższe zużycie energii elektrycznej.
* Każda lampa jest dostarczana z kablem o długości 2 metrów
Numer modelu: THP120-180
Całkowita moc 180 W.
Całkowity strumień świetlny 14000-15000 lm
Emitujący kolor biały, RGB, RGBW
Napięcie wejściowe DC24V
Kąt wiązki 120 °
Sprawność energetyczna> 86%
Wskaźnik oddawania barw (CRI) Ra> 80
Zakres częstotliwości 47-63 Hz
Współczynnik mocy (PF) ≥ 0,95
Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) <15%
Czas pracy> 50 000 godzin
Stopień ochrony IP IP68
Materiał korpusu Brąz + radiator aluminiowy klasy morskiej
Rozmiar produktu Dia 120 x 160 mm (D4,72 "xH6,30")