• DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 615 ZŁ

System 12 Volt

System 12 Volt

Prostota instalacji i bezpieczeństwo (12Volt) tego systemu oświetlenia sprawia, że jest ono dostępne dla wszystkich. Samodzielnie zaplanujesz i zamontujesz wszystkie elementy systemu. Również inne istniejące systemy 12V łatwo połączysz z naszym systemem. Wszystkie złącza i transformatory są wilgocioszczelne (klasa IP44) i przeznaczone do zastosowania na zewnątrz. Nasze produkty spełniają wymogi wszystkich europejskich norm. Część naszym produktów jest przetestowana i przygotowana do ciągłej pracy pod wodą (klasa IP68). Nasze wyroby wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ich powierzchnia odporna jest na działanie UV. Dzięki temu nasze wyroby posiadają gwarancję, z wyłączeniem źródeł światła.

FILM INSTRUKTAŻOWY

 

  12 Volt – łatwe i bezpieczne Nasz system oświetlenia zaprojektowano tak, aby było ono bezpieczne dla Was, waszych dzieci i zwierząt. 12 Volt (niskie napięcie) jest uznane przez europejskie prawo jako napięcie bezpieczne. Nowe technologie pozwalają, aby oświetlenie 12 Volt w pełni oświetliło twój dom, ogród, chodnik, parking, podjazd. Połączenie transformatora do poszczególnych lamp odbywa się za pomocą ręcznie skręcanych złączek. Nie są potrzebne żadne narzędzia, jedynie śrubokręt do montażu niektórych lamp. Nasze oświetlenie przygotowane jest również do instalacji w już istniejącym ogrodzie; wszystkie przewody i złącza mogą być ułożone na powierzchni.

 

 Podłącz i używaj 


Oznacza łatwość podłączenia i używania. Nasz system oświetleniowy oferuje program oświetlenia, dzięki któremu może bezpiecznie i szybko wykonać instalację systemu. Każda lampa posiada dołączony przewód ze skręcanym złączem gotowym do połączenia z przewodem głównym. Łatwiej nie można! Wszystkie przewody i transformatory wyposażone są w szczelne skręcane złączki.

 

 

 

    Technologia LED 


Część asortymentu lamp wyposażona jest w źródło światła: diody LED. LED’y (Light Emitting Diodes) dysponują obecnie dużą jasnością emitowanego światła.Teraz znajdziesz je również w naszych lampach. Wielką zaletą LED’ów jest ich ekstremalnie niski pobór energii i długi czas świecenia ( do 11lat). Poza tym LED’y są odporne na wstrząsy, nie nagrzewają się i nie wymagają dodatkowej obsługi. W większości naszych lamp LED’y można wymienić. Po spełnieniu pewnych wymogów technicznych można je stosować wymiennie z żarówkami halogenowymi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl