Strona główna » lampy podwodne do jachtu » Lampa podwodna do jachtu PUD89-30G 30 Watt
Lampa podwodna do jachtu PUD89-30G 30 Watt
Cechy produktu
Dostępność: Na zamówienie
Czas wysyłki: 14 dni
Numer katalogowy: PUD89-30G
Waga: 0,50 kg
wysokość: 18 mm
średnica: 89 mm
Moc: 30 Watt
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Produkt zamawiany po przygotowaniu indywidualnej wyceny
Powiadom mnie o dostępności
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • dane techniczne
  • Do pobrania (1)
3, Wysoka wydajność świetlna, żywotność ponad 50000 godzin
4, Szeroki zakres prądu roboczego. Niższe zużycie energii elektrycznej
5, wodoodporny, odporny na wstrząsy, nierdzewny, energooszczędny, przyjazny dla środowiska.
Ochrona nadprądowa
Zabezpieczenie przed zwarciem
Ochrona przed przegrzaniem
Ochrona przed wysokim napięciem
* wbudowany sterownik prądu stałego wewnątrz obudowy
* Szeroki zakres prądu roboczego, niższe zużycie energii elektrycznej.
* Każda lampa jest dostarczana z kablem o długości 2 metrów
Numer modelu PUD89-30G
Całkowita moc: 30W
Całkowity strumień świetlny 1000-1100 lm
Emitujące kolor RGBW
Napięcie wejściowe DC12V
Kąt wiązki 120 °
Sprawność energetyczna> 86%
Wskaźnik oddawania barw (CRI) Ra> 80
Zakres częstotliwości 47-63 Hz
Współczynnik mocy (PF) ≥ 0,95
Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) <15%
Czas pracy> 50 000 godzin
Stopień ochrony IP IP68
Materiał korpusu Stal nierdzewna 316L
Rozmiar produktu D90 x H17,5MM (3,54 "x 0,7")